Знищення тарганів

Боротьба з тарганами з гарантією у Києві

Таргани – давні непрохані сусіди людини. Їм зручно жити поряд із нами, харчуватися залишками їжі та використовувати джерела тепла. Таргани (прусаки) переносять безліч інфекційних захворювань, їх складно знищити, а зовнішній вигляд викликає страх та огиду.

Ми займаємось знищенням тарганів у квартирах, приватних будинках, підвальних та горищних приміщеннях, школах та дитячих садках, а також у  інших житлових та нежитлових приміщеннях. Дезинсекція тарганів – необхідна процедура, якщо ви стали помічати цих шкідників у себе вдома. Звертаючись до нас ви, отримаєте якісну послугу знищення тарганів у Києві, виведення тарганів у Львові, боротьба з тарганами у Харкові.

Які методи виведення тарганів існують?

1. Домашні методи боротьби з тарганами. Самостійне знищення тарганів, особливо великої популяції, зазвичай виявляється неефективним. Таргани звикають та адаптуються до отрути. Саме тому метод виведення тарганів за допомогою дихлофоса вже не є дієвим. Дихлофоc на тарганів вже майже не має впливу. Така ж сама історія з пастками для тарганів, спреями та аерозолями, які ви купуєте в магазині. Тому професійні послуги знищення тарганів в квартирах та будинках замовляють дедалі частіше.

2. Метод холодного туману. За допомогою спеціального генератора холодного туману в приміщенні розпорошується інсектицид (отрута для тарганів). Проникаючи в найважчі для доступу місця, не тільки отруює комах, але й осідає на поверхнях, тому вражає нових «непроханих гостей». Також потребує попередньої підготовки, й час на провітрювання. 

Якими методами виводить тарганів ORKIN?

Обробка квартир від тарганів за допомогою спеціального геля

Спеціально розроблений гель світових виробників, таких як Syngenta – є дієвим способом позбутися тарганів назавжди. Він безпечний для людей та хатніх тварин, не має запаху, не залишає слідів на поверхнях. Обробка ним не потребує спеціальної підготовки приміщень. Вам не потрібно ізолювати речі, виносити меблі, тощо. Ви можете бути присутнім при обробці. Гель діє 21 день, але тарганів він винищить у перші ж дні після обробки. Проте, якщо джерело розповсюдження тарганів було не у вашій оселі, а комахи приходять від сусідів, то треба перекрити всі доступи потрапляння комах до вас. Наприклад, це можуть бути сітки на вентиляційні отвори. Але, звичайно, надійнішим способом буде винищення тарганів в квартирі сусідів.

Знищення тарганів в домашніх умовах.
Обробка від тарганів газом

При виявленні дуже великої кількості тарганів, ми використовуємо метод обробки газом. Тільки він буде ефективним при боротьбі з дуже великою колонією. Для обробки газом потрібна підготовка приміщення: особисті речі сховати в поліетиленові пакети, меблі розкласти, щоб газ потрапив у всі щілини. Присутність під час процедури без спеціальних костюмів – заборонена. Після обробки, треба почекати 5 годин, а після залишити приміщення провітрюватися ще 1 годину. Газ знищить всіх дорослих особин та личинки, але не відкладені яйця.

Ціни на знищення тарганів (боротьба та дезінсекція тарганів)

За умови замовлення обробки 3х і більше квартир заражених тарганами у м.Львів
ЗНИЖКА -15%

Приміщення Обробка гелем без запаху Обробка газоаерозольним методом без запаху (метод холодного туману)
Гуртожиток 1 кімната
600 грн
950 грн
Гуртожиток 2 кімнати
900 грн
1400 грн
Квартира 1 кімната
950 грн
1200 грн
Квартира 2 кімнати
1050 грн
1350 грн
Квартира 3 кімнати
1100 грн
1450 грн
Квартира 4 кімнати
1150 грн
1550 грн
Будинок 60-150 м²
1500 грн
1900 грн

Основні види тарганів

Існує більш ніж 4500 видів тарганів на планеті, але в Україні, найбільш розповсюджені чорний та рудий таргани.

Чорний тарган

Він має відповідне забарвлення, розмір від 2 до 5 см, блискучий панцир хітиновий і досить міцне тіло. Ці комахи віддають перевагу великій кількості вологи та тепла, тому найчастіше селиться у каналізації та підвалах, звідки робить набіги на нижні поверхи житлових будівель. Найчастіше обробка від них відбувається у підвалах. Вони рідко піднімаються вище 5-го поверху, так як намагається триматися джерел постійного тепла.

Рудий тарган (прусак)

Це – найчастіший непроханий гість у квартирах та будинках. Цьому виду також потрібна велика кількість вологи і постійне джерело тепла (при -5 градусах вони гинуть). Вони менш вибагливі, в порівнянні з чорним родичем і каналізація – не єдине місце його проживання. Прусаків легко впізнати за характерним коричневим кольором і невеликим (1-2 см) розміром. Домашної популяції прусаків досить складно позбутися.

Яку небезпеку несуть таргани?

1. Переносять збудників інфекційних захворювань.  Основною небезпекою вусатих паразитів є те, що вони активно пересуваються не лише територією всієї квартири, а й проникають в інші місця в будинку. Це горищні та підвальні приміщення, каналізаційні комунікації та сміттєпровід. Всім нам відомо, що у подібних просторах панує повна антисанітарія. Закономірно, що на їхніх хітинових покровах (особливо цьому піддається черевце і лапки) осідає безліч хвороботворних бактерій, яєць гельмінтів. Далі комахи розносять цих бактерій безпосередньо по квартирі. Незабаром збудники різних хвороб з тіл комах потрапляють на продукти, залишені на столі, в хлібницю і посуд, з якого ви їсте й п’єте. Таргани вживають у їжу відходи, і навіть екскременти тварин і людей у каналізаційних комунікаціях, горищних та підвальних приміщеннях. А це означає, що в системі травлення комахи накопичуються численні патогенні мікроорганізми. У ході проведеного дослідження було виявлено, що таргани є переносниками:
  • менінгіту;
  • пневмонії;
  • дизентерії:
  • сальмонельозу;
  • гастроентериту;
  • мікобактеріозу;
  • деяких урогенітальних інфекційних захворювань.

2. Шкодять нервовій системі, порушують сон. Небезпека тарганів полягає не тільки у поширенні патогенних мікроорганізмів. Вусачі, що повзають по квартирі, викликають роздратування, порушуючи роботу нервової системи. Людина засинає в страху, що сприяє розвитку у нього безсоння. Неповноцінний сон викликає погіршення самопочуття, зниження імунітету та появу слабкості. Як результат: в незахищений організм можуть легко проникнути бактерії, мікроби та віруси. У малюків не виключена можливість виникнення фобії, офіційна назва якої – блаттофобія. Це важке психічне захворювання, яке викликає вже у дорослої людини неадекватну реакцію на тарганів. У людей, хворих на блаттофобію, напади супроводжуються почастішанням пульсу, підвищеним тиском, почервонінням в області обличчя та підвищенням потовиділення. Хворий може голосно верещати, забиратися з ногами на стілець, кричати від страху. Паразити приходять до них у сновидіннях. Медикаментозного лікування цього захворювання недостатньо. Знадобиться тривалий час ходити на прийом до психотерапевта, працювати над собою, перебудувати свою підсвідомість.
3. Можуть залізти у вухо, рот, ніс під час сну. Таргани особливо активні у нічний час доби. Вони виходять зі своїх затишних місць, коли люди вже сплять. Іноді паразити у пошуках надійного укриття заповзають дитині або дорослому у вуха, рот, ніс, спричиняючи сильні хворобливі відчуття. Будова вуха людини має свої особливості, у зв’язку з чим протиснутися всередину вуха для комахи не складає труднощів, а вийти назовні вона сама не може. Ворушачи лапками та вусиками, тарган може травмувати слуховий прохід і пошкодити вушну мембрану. Витягти прусака можна лише за допомогою спеціальних медичних інструментів, тому слід за найменшої підозри звернутися до лікаря.
4. Алергічні реакції. Ще одна небезпека для людини, яка походить від впливу тарганів – це алергічні прояви. Хітинові панцирі, що у великій кількості залишаються після линяння паразитів, їх трупики та засохлі екскременти змішуються з домашнім пилом і, потрапляючи на шкіру людини, в органи дихання та в систему травлення, можуть стати причиною серйозних захворювань, таких як:
  • бронхіальна астму;
  • дерматит;
  • алергічний риніт.

5. Укуси. Таргани кусають людину. У прусаків досить розвинений ротовий апарат, завдяки чому вони не лише згризають поверхню епідермісу, а й обгризають шию, пальці, щоки та повіки. Наявність інфекції значно уповільнює загоєння отриманих ран. Вчені схиляються до того, що кусаються таргани через брак води. З цієї причини вони компенсують відсутність води злизуванням у сплячої людини слізної рідини, слини та потових виділень. Також укуси паразитів зумовлені різким збільшенням їхньої чисельності. Величезній популяції комах недостатньо їжі за умов обмеженого простору квартири. Слина тарганів містить білок, який викликає алергічні прояви. В результаті в області укусів комах на шкірі можуть з’явитися висипання і вона може почервоніти. На місці укусу може відчуватися свербіж та хворобливе відчуття.
6. Псування продуктів харчування. Ще одна істотна шкода від тарганів для людини – це псування продуктів харчування. Не їхнє знищення, а саме псування. Вчені зуміли підрахувати, що однією тисячею тарганів протягом року з’їдається близько 10 кілограмів сухої їжі. На перший погляд – не така вже й велика кількість. Але уявимо ситуацію, коли ви побачили прусака, що повзає по тарілці з їжею. Відразу ж на думку спадає те, що ця комаха зовсім недавно могла бігати по сміттєпроводу або каналізації. Безумовно, що вживати цю їжу ви вже не будете. Те саме стосується й інших продуктів харчування. Якщо ви регулярно спостерігаєте паразитів, що повзають по кухні, то, швидше за все, вони вже пройшлися по всіх продуктах, не прибраних в холодильник або в контейнер, що щільно закривається. Всі ці продукти слід обов’язково викинути, оскільки є ризик отримати серйозне захворювання. Якщо тарган зміг проникнути всередину холодильника, то він, звичайно ж, пробіжиться всіма продуктами, розташованими на його полицях. З цієї миті продукти з холодильника можна сміливо викидати, оскільки вони вже стали неїстівними.
7. Псування проводки і, як наслідок, пожежа. Таргани є майже всеїдними комахами. Їхній раціон може складатися не тільки з крихт і харчових відходів. Вони можуть пошкодити ізоляцію електричних приладів. Будова ротового апарату комахи дозволяє їм прогризати предмети, виконані з твердих матеріалів. Коли прусаки не можуть знайти собі їжу, то вони починають гризти все, що зустрічається у них на дорозі. Тому є велика можливість пошкодження ними проводки. Це, у свою чергу, може спричинити короткі замикання та спровокувати виникнення пожежі в квартирі.
8. Псування цінних книг та обладнання. Пошкоджена тарганами ізоляція найчастіше призводить до того, що прилади виходять з ладу. Не залишається нічого, крім того, щоб викинути непридатні прилади, й купити замість них нові. Також, якщо прусаки відчувають нестачу їжі, вони починають гризти палітурки книг, навіть якщо ці екземпляри представляють велику цінність. Тарганів це взагалі не цікавить! Прусаки люблять відкладати яйця за шпалерними полотнами, тим самим пошкоджуючи їх.
9. Поширення неприємного запаху. Таргани чорного кольору відрізняються різким і неприємним запахом. Від них пахне гниллю та сирістю. Якщо вусачів не дуже багато, то від них виходить помітний запах. А якщо чисельність комах велика, то в квартирі поширюються неприємні запахи, яких дуже важко позбутися. Вихід тут лише один – або самостійна дезінсекція приміщення, або виклик відповідних фахівців.

Поширені запитання:

Для того, щоб позбутися від тарганів в домі, можна використовувати різні методи, включаючи застосування хімічних засобів, пасток, гелів або порошків, а також підтримку чистоти і сухості приміщення, усунення джерел їжі і укриттів для тарганів.

Застосування хімічних засобів, пасток, гелів або порошків, регулярне прибирання і підтримка чистоти приміщення, а також герметизація щілин і тріщин можуть допомогти позбутися від тарганів в квартирі.

Засоби, ефективні в боротьбі з тарганами, включають в себе інсектициди у вигляді спреїв, гелів, порошків, аерозолей, а також спеціальні пастки і приманки для тарганів.

Ознаки наявності тарганів в домі можуть включати сліди екскрементів, лусочок, запах, характерний для тарганів, а також пошкодження упаковок з продуктами.

Так, наявність тарганів в домі може становити небезпеку для здоров’я, оскільки вони можуть переносити бактерії і мікроорганізми, що викликають різноманітні захворювання, а також викликати алергічні реакції у людей.

Зв’яжіться з нами

Отримайте безкоштовний розрахунок вартості

Або заповніть форму, щоб подати запит на безкоштовну інспекцію, і спеціаліст Orkin невдовзі зв’яжеться з Вами

    Прокрутити вгору